Стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині на 2018-19 н.р.

Вівторок, 19 Грудень, 2017 - 14:15 до П'ятниця, 16 Лютий, 2018 - 14:15

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

  • 40  стипендій за бакалаврськими та  магістерськими   програмами  за гуманітарними, суспільствознавчими,  технічними та  медичними напрямками підготовки;
  • 20 стипендій за магістерськими програмами повного циклу за технічними та медичними напрямками;
  • 40 стипендій для навчання в аспірантурі у будь-якій галузі, що становить інтерес.

Програми навчання доступні англійською та угорською мовами, а деякі програми пропонуються також на німецькій та французькій мовах.

Заявки подаються в он-лайн режимі на сайті apply.stipendiumhungaricum.hu. Останній термін подачі заявок -16 лютого 201 8  року.

Також паперові копії усього пакету документів, які кандидат подає на стипендію угорській стороні в режимі он-лайн, потрібно надіслати:

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

З детальною інформацією про стипендійну програму можна ознайомитись на сайті www.stipendiumhungaricum.hu та в інформаційному бюлетені, що додається.