Стипендіальна програма Coimbra Group

Вівторок, 31 Березень, 2015 - 09:00

Стипендіальна програма Coimbra Group Scholarship Programme для молодих науковців з країн Європейського сусідства

Університети Coimbra Group пропонують короткотермінові візити для молодих науковців з вищих навчальних закладів країн Європейського сусідства. Основна мета цієї стипендійної програми – надати можливість вченим провести дослідження, якими вони займаються в своїх установах та допомогти їм встановити академічні та науково-дослідні контакти.

У 2015 країни, що підпадають під стипендійну програму:

Албанія, Алжир, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Єгипет, Македонія, Грузія, Ізраїль, Йорданія, Казахстан, Косово, Киргизстан, Ліван, Лівія, Молдова, Чорногорія, Марокко, Палестинської автономії, Сербія, Сирія, Таджикистан, Туніс, Туркменістан, Україна і Узбекистан.

Програма призначена для молодих вчених (вік, як правило, до 35 років). Претенденти повинні бути громадянами однієї з перерахованих вище країн, працювати у ВНЗ вищевказаної країни. Крім того, в більшості випадків вони повинні мати науковий ступінь, хоча деякі установи можуть запропонувати можливості для аспірантів, докторантів.

Термін подачі заявок: 31 березня 2015р.

Он-лайн форма заявки доступна тут: www.coimbra-group.eu/activities/scholarships

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Anna Quici (quici@coimbra-group.eu).

Основні критерії і список університетів