Проект «Україна-Норвегія»: візит норвезьких партнерів до ІФНТУНГ

Вівторок, 19 Квітень, 2016 - 14:00

Проект «Україна-Норвегія»: візит норвезьких партнерів до ІФНТУНГ

19 квітня 2016 року в рамках українсько-норвезького проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» відбудеться зустріч слухачів навчальної групи проекту з норвезькими гостями – професором Ойстейном Нюстадом та куратором проекту від університету NORD (Норвегія) Турштейном Вік Орхусом.

В ході зустрічі слухачі прослухають лекцію професора Ойстейна Нюстада з питань ділового адміністрування та матимуть змогу безпосередньо поспілкуватися з норвезькими гостями, задати питання, довідатися про особливості провадження підприємницької діяльності в Норвегії, можливостями запозичення норвезького досвіду, умовами створення спільного бізнесу тощо.

Зустріч відбудеться 19 квітня 2016 року о 14.00 в аудиторії 7101.

Запрошуємо слухачів навчальної групи проекту, викладачів та студентів університету.