ПРИВІТАННЯ РЕКТОРАТУ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Середа, 31 Грудень, 2014 - 23:45

Шановні професори, викладачі, співробітники та студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці довгоочікувані свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і злагоду. Нехай новий рік подарує Вам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Зичимо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній 2015 рік виправдає всі Ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям. Нехай на нашій рідній Україні та в кожній домівці запанує мир, взаєморозуміння й любов. З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, ректорат Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу