Оголошується набір на курси підвищення кваліфікації для осіб пенсійного віку

Понеділок, 4 Березень, 2019 - 12:15 до Четвер, 4 Квітень, 2019 - 12:15

У Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочинається набір слухачів на навчальні курси для осіб пенсійного віку: «Соціально-активний і свідомий користувач ПК».

По завершенню курсів слухачі отримають сертифікати про проходження курсів, а також будуть вміти:

- користуватися ПК;

- вести домашню бухгалтерію з використанням комп`ютерних програм;

- користуватися медичною системою Medics, електронною системою eHealth та бути в курсі проекту «Івано-Франківськ SMARTCity»;

- слідкувати за подіями, що відбуваються в Україні та світі через використання інтернет-ресурсів;

- спілкуватися з друзями і рідними через електронну пошту, блоги, соціальні мережі;

- здійснювати покупки у режимі online і захиститися від хакерів і шахраїв в Інтернеті.

Програмою курсу «Соціально-активний і свідомий користувач ПК» передбачено опрацювання таких тем:

1. Знайомство з персональним комп`ютером та всесвітньою мережею  Інтернет
  2. Захист від хакерів і шахраїв в Інтернеті.
  3. Електронна пошта.
  4. Microsoft Office (Word – текстовий редактор, Excel – робота з електронними таблицями для ведення домашньої бухгалтерії).
  5. Проект «Івано-Франківськ SMARTCity» (елекронний квиток, електронні послуги ЦНАП, єдиний розрахунковий центр та ін.).
  6. В ногу з медичною реформою.
  7. Психологія формування цілей, виявлення та використання власних ресурсів.
  8. Психологія спілкування.
  9. Блоги, соціальні мережі.
  10. Інтернет-магазини.
  11. Як перевірити, що знає про нас Інтернет.
  12. Вільний час в інтернеті.