Міжнародна науково-технічна конференція та виставка "Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу" IIM – 2016

Понеділок, 16 Травень, 2016 - 10:00

ПРОГРАМА Міжнародної науково-технічної конференції та виставки "Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу" IIM – 2016. pdf

Міжнародна науково-технічна конференція та виставка  "Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку та диверсифікації постачання нафти і газу"  IIM – 2016     *.doc

Напрямки роботи конференції:

• обладнання для спорудження, експлуатації та ремонту свердловин;
  • машини і обладнання для транспортування нафти і газу;
  • діагностика, подовження ресурсу та ремонт нафтогазового обладнання;
  • обладнання енергозберігаючих технологій в нафтогазовій галузі;
  • диверсифікація постачання нафти і газу в Україну;
  • нафтогазове машинобудування. Проблеми та перспективи;
  • кадрове забезпечення нафтогазової галузі.

До участі в конференції запрошуються вчені та фахівці академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, машинобудівних підприємств, підприємств паливно-енергетичного комп-лексу, зокрема нафтогазовидобувної, нафтопереробної галузей, підприємств трубопровідного транспорту, зберігання нафти, газу і нафтопродуктів.

Місце проведення конференції і виставки: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Адреса оргкомітету: Івано-Франківський націо-нальний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15, 76019.

Тел.: (+38 0342) 72-71-01, 72-71-81

Факс: (+38 03422)  4-24-30

E-mail: IIM_conf_2016@nung.edu.ua

Контрольні дати:

Подання заявки на участь – до 15.03.2016 р.

Представлення тез доповідей – до 01.04.2016 р.

Оплата за участь в конференції і виставці – до 20.04.2016 р