Можливість навчання в Університеті Науки і технології - AGH

Понеділок, 10 Червень, 2019 - 14:00

Центр міжнародного співробітництва (ЦМС) інформує про можливість навчання протягом одного семестру для студентів (1 місце) в Університеті Науки і технології - AGH (Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця (Республіка Польща) в рамках програми кредитної мобільності Еразмус+ .

Вимоги до студентів:

• спеціальність: нафтогазова інженерія, гірнича справа, геологія, геодезія та картографія, менеджмент, інженерна механіка;
  • володіння англійською мовою на рівні В2
  • висока академічна успішність (середній бал не нижче 75 за 100 бальною системою оцінювання (за весь період навчання)).

Перелік необхідних документів для студентів.

• 1) заповнена анкета
  • 2) характеристика завідувача кафедри або директора інституту
  • 3) сертифікат, який засвідчує рівень володіння мовою
  • 4) додаткові документи (нагороди, дипломи, список публікацій (у разі наявності)).

Усю інформацію щодо процедури відбору можна знайти в Положенні про порядок конкурсного відбору за програмами академічної мобільності ІФНТУНГ.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкети українською і англійською мовами:

Анкети для студентів:

Необхідно заповнити анкети та надіслати скановані копії документів до 27 червня 2019 р.  на email: h.salyzhyn@nung.edu.ua