Мобільність для студентів і викладачів до університету AGH

Середа, 5 Грудень, 2018 - 11:00 до Вівторок, 25 Грудень, 2018 - 11:00

Центр міжнародного співробітництва(ЦМС) інформує про можливість навчання впродовж 1 семестру для студентів (2 особи)  та  про можливість короткотермінового стажування (з метою викладання)  для викладачів(2 особи) в Університеті Науки і технології - AGH (Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташіца (Республіка Польща) в рамках програми кредитної мобільності Еразмус+ .

Вимоги до студентів:

• спеціальність: нафтогазова інженерія, гірнича справа, геологія, геодезія та картографія, менеджмент, інженерна механіка;
  • володіння англійською або польською мовою на рівні В2
  • висока академічна успішність (середній бал не нижче 75 за 100 бальною системою оцінювання (за весь період навчання)).

Перелік необхідних документів для студентів.

• 1) заповнена анкета
  • 2) характеристика завідувача кафедри або директора інституту
  • 3) сертифікат, який засвідчує рівень володіння мовою
  • 4) додаткові документи (нагороди, дипломи, список публікацій (у разі наявності))

Вимоги до викладачів:

• напрям: нафтогазова інженерія, гірнича справа, геологія, геодезія та картографія, менеджмент, інженерна механіка;
  • заповнена анкета;
  • мінімальний рівень володіння англійською або польською мовою - В2 (підтверджений сертифікатом);
  • план викладання, узгоджений з завідувачем кафедри;
  • лист - підтримки з приймаючого закладу (2 додаткові бали).

Усю інформацію стосовно процедури відбору можна знайти в Положенні про порядок конкурсного відбору за програмами академічної мобільності ІФНТУНГ http://nung.edu.ua/files/attachments/polozhennya_pro_vidbir_na_akd._mobi...

Для участі у конкурсі потрібно запловнити анкети українською і англійською(польською) мовами:

Анкети для студентів:

Анкети для викладачів

Заповнити анкети і надіслати скани документів потрібно до ЦМС до 25 грудня 2018 р.  на e-mail: h.salyzhyn@nung.edu.ua