Літня школа слов’янських студій у Чеській Республіці.

Вівторок, 9 Лютий, 2016 - 10:30

Сектор академічної мобільності інформує про можливість вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської республіки виділо 4 стипендії для студентів та викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови. Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця (липень-серпень 2016 р.) для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатів перевага надаватиметься аплікатам, які вже вивчають чеську мову. Усі витрати, пов’язані з перебуванням та навчанням учасників покриває чеська сторона. Більше інформації від Міністерства освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки про Літні школи слов’янських студій а також аплікаційні форми на сайті http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/summer-schools-of-slavonic-studies?lang=2.

Термін подання заявок: 29 лютого 2016 року.

За довідками та додатковою інформацією просимо звертатися до сектору академічної мобільності к.0312