Круглий стіл "Публічно-приватні форми управління природними ресурсами в Україні"

П'ятниця, 5 Жовтень, 2018 - 09:30 до 13:00

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу!

Державна установа "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України" спільно з Інститутом економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовують круглий стіл "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНІ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ".

Захід відбудеться 5 жовтня 2018 року в Центрі розвитку підприємництва "Бізнес інкубатор" (вул. Північний бульвар, 7б).

Початок реєстрації — 09:30.

Початок засідання — 10:00.

Час проведення — 10:00 – 13:00

НАПРЯМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ НА КРУГЛОМУ СТОЛІ:

- Європейський досвід забезпечення сталого сталого розвитку на основі публічно-приватного партнерства.

- Публічно-приватні форми природно-господарських відносин в європейській практиці господарювання.

- Європейські механізми публічно-приватного партнерства  у використанні природних ресурсів (лісових, земельних, водних, мінерально-сировинних).

- Сучасні механізми співпраці влади і бізнесу у фінансуванні програм і проектів використання природних ресурсів.

- Точки гальмування імплементації публічно-приватних форм господарювання європейського типу в Україні.

- Форми публічно-приватного партнерства у використанні природних ресурсів в умовах децентралізації влади.

- Перспективи запровадження концесій та угод про розподіл продукції як механізмів публічно-приватного партнерства у нафтогазовій галузі України.