Конкурс на створення емблеми Інституту інформаційних технологій

Середа, 1 Жовтень, 2014 - 09:00 до Неділя, 16 Листопад, 2014 - 18:00

ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ЕМБЛЕМИ ІНСТИТУТУ

ЕМБЛЕМА (грец. еmblema)- умовне або символічне зображення певного поняття, ідеї (словник іншомовних слів).

Термін проведення конкурсу: 01 жовтня – 16 листопада 2014 року.

До участі в конкурсі запрошуються студенти та працівники інституту.

Конкурсні роботи надсилайте поштою на адресу: it.info@nung.edu.ua, або особисто заносіть у аудиторію 1413а, 1413б (дирекція інституту).
Не забудьте вказати прізвище, ім’я, по батькові, навчальну групу і контактний телефон.
На переможців чекають чудові призи!

Умови конкурсу:
У конкурсі беруть участь роботи тільки в електронному вигляді. Від одного автора може прийматися не більше трьох робіт. Робота має бути виконана у графічному стилі, без складних переходів та градієнтів, бути зрозумілою. Малюнок має бути створено у графічному редакторі векторної графіки.
Не допускаються до участі в конкурсі роботи, які:
  • пропагують насильство, расизм, відверту або приховану рекламу товарів чи послуг, політичних партій;
  • містять ненормативну лексику;
  • є копіями зображень інших авторів або містять їх елементи, що порушує законодавство України про інтелектуальну власність;
  • подані після завершення терміну прийому робіт на конкурс.

Участь у конкурсі можуть брати індивідуальні або колективні роботи.

Подані на конкурс роботи не рецензуються та не повертаються.

Рішення про реєстрацію заявки для участі в конкурсі приймає оргкомітет. Оргкомітет має право запросити додаткову інформацію від заявника з метою ефективної оцінки конкурсної роботи.

Оцінка робіт та визначення переможців
Попередню оцінку конкурсних робіт на відповідність формальним вимогам конкурсу здійснює Оргкомітет. За результатами розгляду приймається рішення про допуск роботи до участі в конкурсі.

При створенні емблеми обов’язково врахувати наступне:
  • емблема повинна бути простою та оригінальною;
  • у межах кола;
  • присутність емблеми університету;
  • розкриття суті всіх кафедр інституту;
  • повинна бути естетичною гармонійною та не викликати неприємних асоціацій;
  • однаково гарно виглядати як у кольоровому, так і в чорно-білому варіанті.
За результатами голосування буде визначена одна найкраща робота, яку за погодженням з дирекцією інституту інформаційних технологій буде затверджено як офіційну емблему інституту.

Результати конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню. оргкомітет не зобов’язаний надавати жодних пояснень.

Переможець конкурсу нагороджується дипломом переможця, а учасники, чиї роботи відповідають умовам даного положення про конкурс відзначаються – дипломами лауреатів конкурсу.

Робота-переможець буде надалі розміщена на офіційному сайті  інституту, на сувенірній продукції інституту, а також розміщена на іншій некомерційній продукції інституту.