З Міжнародним Днем перекладача!

П'ятниця, 30 Вересень, 2016 - 10:00

Міжнародний день перекладача прийнято святкувати 30 вересня.

Це професійне свято з’явилося офіційно лише в 1991 р., незважаючи на багатовікову історію цього високоінтелектуального роду людської розумової діяльності. Бути перекладачам – це значить досконало володіти, як мінімум, двома мова. Його проголосили члени Міжнародної Федерації Перекладачів, обравши 30 вересня, адже в цей день у 420 році помер перекладач, історик і письменник Ієронім Стридонский. Сьогодні його називають покровителем перекладачів.

У стінах ІФНТУНГ інститут гуманітарної підготовки та державного управління(директор інституту доктор філософських наук, професор Дзвінчук Д.І.), кафедра філології та перекладу (завідувач кафедри філології та перекладу, професор, доктор філологічних наук Когут О.В.) готує професійних технічних перекладачів, і у цей день ми хочемо привітати всіх викладачів, перекладачів і також майбутніх перекладачів з професійним святом. Адже без них не буде  взаєморозуміння між різними мовами і народами, завдяки їм підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття нашої цивілізації. Бажаємо їм міцного здоров’я, добрих професійних навичок, сил і хорошої енергії! З Міжнародним Днем перекладача!