З Днем архітектора України

Середа, 1 Липень, 2020 - 08:30 до 23:30

Сьогодні ми вітаємо з професійним святом архітекторів – фахівців, без творіння яких світ не був би таким прекрасним, а міста, містечка та й цілі країни здавалися б однотипними.

Те, що архітектура – це частина нашого життя, нашої культури і спадщина, яку ми залишимо дітям, добре розуміють викладачі кафедри архітектури та містобудування. В університеті це – місце, де завдяки високому професіоналізму, самовідданості і творчій праці викладачів на світ з’являються молоді дипломовані архітектори. Як вивчитись в ІФНТУНГ на архітектора, дивіться самі!

А ми бажаємо нашим викладачам, студентам та випускникам-архітекторам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, плідної праці у  забезпеченні на високому рівні містобудівної діяльності. Хай ваш доробок радує не одне покоління наших нащадків!