Захист дисертації Шуфнарович Мар’яни Антоніївни

Четвер, 30 Жовтень, 2014 - 14:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

30 жовтня 2014 року у конференц-залі бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03

Захист кандидатської дисертації Шуфнарович Мар’яною Антоніївною на тему «Система інтелектуальної підтримки прийняття рішень в умовах невизначеності при керуванні об’єктами природокористування» за спеціальністю 05.13.07 – Автоматизація процесів керування.

Науковий керівник:

Доктор технічних наук, професор Горбійчук Михайло Іванович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри комп’ютерних систем і мереж, м. Івано-Франківськ.

Офіційні опоненти:

Доктор технічних наук, професор Мещеряков Леонід Іванович, Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет», професор кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем, м. Дніпропетровськ.

Доктор технічних наук, професор Пістун Євген Павлович, Національний університет «Львівська політехніка», завідувач кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів, м. Львів.

Початок захисту о 1400 год.

Вчений секретар спеціалізованої

вченої ради Д 20.052.03,

кандидат технічних наук, професор                                                                   М. М. Дранчук