Засідання міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики

Понеділок, 6 Березень, 2017 - 18:00 до Вівторок, 7 Березень, 2017 - 18:00

6-7 березня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться засідання міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики, які заплановано провести в квітні-травні поточного  року (дата уточнюється). В порядку денному заходу - підготовка нового проекту програми проведення Українсько-Польських днів.

Від  польської освітньої спільноти   візьмуть участь представники Гірничо-металургійної академії ім. Станіслава Сташиця (м. Краків), Опольського політехнічного університету «Опольська політехніка", Познанського політехнічного університету «Познанська Політехніка», а також Вальдемар Сівінський (президент польської освітянської фундації "Perspektywy", віце-президент асоціації IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence).

Україну будуть представляти: Національний гірничий університет, Національний університет «Львівська політехніка», Запорізький національний технічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського, Київський національний університет будівництва і архітектури, Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Асоціації ректорів ВТНЗ України.