ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ! СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА «ЗАВТРА.UA» ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА 2016/2017

Четвер, 13 Жовтень, 2016 - 09:15

З 15 жовтня до 30 листопада 2016р. в рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Проведення конкурсу регламентується відповідно до окремого документу - Умов проведення конкурсу, що затверджується щорічно.

Студенти, які стали переможцями конкурсу, або були його учасниками, мають право на участь у конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Презентація конкурсу