До відома учнів 11-х класів та випускників інших середніх навчальних закладів освіти Івано-Франківської області!

Неділя, 7 Жовтень, 2018 - 12:00 до Неділя, 23 Грудень, 2018 - 12:00

комплексних занять

з викладом теоретичного змісту окремих тем курсу з відповідними демонстраціями; методичні підходи до розв’язування задач, що сприяють закріпленню теоретичного матеріалу і глибокому його розумінню, а також виконання відповідних лабораторних робіт.

Заняття будуть проводитись викладачами кафедри кожної неділі з 1200 год. до 1500 год. в аудиторіях 4-го корпусу університету за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

Розклад занять та орієнтовний зміст навчального матеріалу розміщено на сторінці кафедри фізики сайту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  http://nung.edu.ua.

За довідками звертатись за номером телефону кафедри фізики

(0342) 50- 46-12 або на електронну пошту galuschak@nung.edu.ua.