Вітаємо з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

П'ятниця, 9 Вересень, 2016 - 12:00 до Понеділок, 12 Вересень, 2016 - 12:00

11 вересня 2016 в Україні відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Прикарпатські родовища здавна вважають колискою світової нафтогазової індустрії. Звідси бере початок й українська газовидобувна промисловість. В головному місті Прикарпаття – Івано-Франківську, почав свої перші кроки та виріс до відомої та престижної вищої школи України – Івано-Франківський  національний технічний університет нафти і газу, що готує фахівців міжнародного рівня для нафтогазовидобувної галузі.

Враховуючи значний внесок професорсько-викладацького складу ІФНТУНГ,  його науковців, членів УНГА  та працівників у розвиток нафтовидобувної та газової галузі, нелегку працю випускників університету, студентів на нафтогазових теренах, вітаємо Вас з професійним святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів і звершень!

Ректорат, профком