Вітаємо двох працівників ІФНТУНГ з високими державними нагородами!

П'ятниця, 1 Грудень, 2017 - 09:00 до Неділя, 10 Грудень, 2017 - 13:00

Відповідно до Указу Президента України №398/2017, підписаного Петром Порошенком 1 грудня цього року, з нагоди 26-ї річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено двох працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Завідувачу відділення Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Костецькому Ю. Є.  почесне звання «Заслужений енергетик України», а  професору кафедри публічного управління та адміністрування ІГПДУ Радченку О. В. – «Заслужений працівник освіти України».

Бажаємо їм здоров’я, наснаги, подальшої плідної праці!