Вступна кампанія 2020: кар’єрні перспективи в енергетичній галузі

Четвер, 28 Травень, 2020 - 11:00

Якщо вас цікавить, які можливості відчиняються перед випускниками і випускницями енергетичних факультетів, або ж  STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)-освіта, тоді долучайтесь  до дискусії «Вступна кампанія 2020: кар’єрні перспективи в енергетичній галузі» 28 травня  об 11:00.

Разом зі спікерами обговоримо:

- чи популярні сьогодні “енергетичні” професії,

- які можливості відчиняються перед випускниками і випускницями енергетичних факультетів,

- як можна реалізувати себе в енергетичній сфері, а також чому енергетика – це не тільки чоловіча професія?

Ви зможете дізнатися про особливості процесу вступу до університету у 2020, STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics)-освіту, а також про кар’єрні можливості у секторі відновлюваний джерел енергії.

Запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків, працівників навчальних установ, а також представників енергетичних компаній.

Спікери заходу:

-  Максим Карпаш - проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, професор,  доктор технічних наук.

- Наталя Слободян - керівник відділу аналітики та міжнародних досліджень, НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo

- Галина Трипольська - кандидат економічних наук, старший науковий співробітник відділу розвитку паливно-енергетичного сектору Державної установи "Інститут економіки та прогнозування НАН України".

- Вікторія Саравас - к.т.н., доцент, завідувачка кафедри електроенергетичних комплексів та систем ДВНЗ  Приазовський державний технічний університет.

Модеруватиме захід Юлія Галустян, гендерна спеціалістка USAID Проєкту енергетичної безпеки.

Для отримання посилання на стрім, просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3bWdshs.