Всеукраїнський День бібліотек. Університетській науково-технічній бібліотеці - 55

Середа, 30 Вересень, 2015 - 11:00

30 вересня 2015 р. – Всеукраїнський День бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня та є  професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек, серед яких і науково-технічна бібліотека Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – одна з найбільших вузівських бібліотек України.

Цього року нашій бібліотеці виповнюється 55 років. З нагоди свята вітаємо працівників цієї скарбниці безцінного людського досвіду і знань та повідомляємо, що 30.09.2015 р. об 11.00 відбудеться урочисте зібрання у конференц-залі НТБ за участю колективу бібліотеки, представників ректорату, гостей. У рамках заходу відбудуться виставка «Видавнича діяльність науково-технічної бібліотеки університету» (конференц-зал НТБ ІФНТУНГ) та святковий концерт.