ВРЯТУЙ ПОРАНЕНОГО БІЙЦЯ-ЗУПИНИ КРОВОТЕЧУ!

Субота, 28 Лютий, 2015 - 11:30

Студентський профком ІФНТУНГ та найбільша в світі міжнародна католицька чоловіча братська організація «Лицарі Колумба» надають волонтерську допомогу мобілізованим працівникам нашого університету – кровоспинні препарати Chito-SAM 100, які найефективніше зупиняють кровотечу і дають можливість транспортувати потерпілого до місця надання кваліфікованої медичної допомоги.

Водночас Івано-Франківська рада «Лицарів Колумба» імені Андрея Шептицького  продовжує збір коштів для закупівлі препаратів.  Вартість одного пакету становить від 20 до 40 доларів США залежно від дозування – на сьогодні це приблизно від 500 до 700 гривень.

Пам’ятаймо, кожний пакет цього засобу, який ми передамо нашим захисникам, значно збільшує шанси врятувати життя пораненого українського воїна та сприятиме його якнайшвидшому одужанню!

Спільними зусиллями ми збережемо багато молодих життів!

Контактні особи: 067-9919735 - Мирослав Мазур

066-1021937 - Любомир Андрусів