Виставка «Освіта в Канаді 2016» запрошує студентів ІФНТУНГ

Субота, 20 Лютий, 2016 - 14:00 до Неділя, 21 Лютий, 2016 - 18:00

Виставка «Освіта в Канаді 2016», вже втретє організована Посольством Канади  в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та інформаційного та організаційного партнерства організації «Studentland», запрошує 20 лютого (м. Львів) та 21 лютого (м. Київ) 2016 року учнів шкіл та їх батьків, студентів,  представників навчальних закладів та всіх охочих познайомитись з освітніми можливостями Канади, отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Окрім основних програм вищої та післядипломної освіти на виставці будуть презентовані підготовчі програми Foundation, Pathway, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів, канікулярні програми для школярів тощо.

Серед учасників виставки – представники кращих канадських університетів, коледжів, мовних інститутів, якість програм яких визнана урядом Канади.

Для участі, яка є безкоштовною, необхідно зареєструватись на сайті виставки www.fair.educanada.com.ua. На відвідувачів чекають ексклюзивні акційні пропозиції від навчальних закладів Канади, сертифікати на складання тесту TOEFL та розіграш призів від партнерів виставки.

Розклад роботи виставки

Місце проведення

м. Львів,

готель «Жорж»

площа Міцкевича, 1

20 лютого 2016 р.

Виставка «Освіта в Канаді 2016»

м. Київ,

готель «Хілтон»,

бульвар Тараса Шевченка, 30

21 лютого 2016 р.

Виставка «Освіта в Канаді 2016»

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  запрошує до участі у виставці студентство, науковців та викладачів.