«Ярмарок вакансій 2019» в ІФНТУНГ

Вівторок, 26 Листопад, 2019 - 09:15 до 15:45

Шановні роботодавці!

Запрошуємо Вас до участі в «Ярмарку вакансій», який відбудеться 26 листопада 2019 р. в холі головного корпусу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу! Початок о 9.15.

Цей захід буде проводитись в нашому університеті вперше, але сподіваємось, що  за Вашої активної участі він стане традиційним.

Під час заходу Ви зможете:

• репрезентувати свою компанію в середовищі молодих і талановитих студентів нашого університету;
  • залучити до роботи в своїй компанії, на умовах дуальної освіти, студентів бакалаврату чи магістратури;
  • стати партнером університету в якості: бази проходження виробничих практик, стейкхолдера при розробленні нових освітніх програм тощо.

Участь у заході безкоштовна. Інформація про захід та учасників буде розміщена на всіх інформаційних ресурсах університету, а отже стане додатковою рекламою Вашої компанії.

Зареєструватись для участі в заході можна за посиланням https://cutt.ly/TeD7z1M

Також будемо раді бачити студентів і випускників!

Під час заходу Ви зможете:

• ознайомитись з діяльністю представлених компаній;
  • поспілкуватись з HR-менеджерами компаній та дізнатись про сучасні вимоги до персоналу;
  • отримати інформацію про наявні вакансії та програми з працевлаштування, стажування, проходження практик;
  • представити себе як майбутнього фахівця за обраною спеціальністю.