08 Новини кафедри

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018 (Секція В)

26 квітня 2018 року на Кафедрі транспорту і зберігання нафти і газу відбулося засідання секції "Новітні технології, обладнання та матеріали для діагностування та ремонту трубопроводів і крнструкцій" в рамках ІІ Міжнародної науково-технічної конференції МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018.

 

 


Заняття-показ студентам Кафедри транспорту і зберігання нафти і газу

24 квітня 2018 року відбулося виїзне заняття-показ зі студентами Кафедри транспорту і зберігання нафти і газу в структурних підрозділах УМГ Прикарпаттрансгаз, а саме в Богородчанському ЛВУМГ та Богородчанському ВУПЗГ. 

 

 


Науково-технічна конференція студентів  2017-2018 н. р. (м. Івано-Франківськ, 2017).

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ науково-технічна конференція студентів  2017-2018 н.р., секція трубопровідного транспорту нафти і газу.

 

 

 


   Захист дипломних проектів студентами Інституту післядипломної освіти за спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища

   28 лютого та 01 березня 2018 року відбувся захист дипломних проектів студентами Інституту післядипломної освіти за спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища"  (кафедра Транспорту і зберігання нафти і газу).

 

 


   За другою вищою освітою в ІФНТУНГ

  27 лютого 2018 р., в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулися захисти дипломних робіт студентами спеціальності 185 – «Нафтогазова інженерія та технології»,  спеціалізації «Газонафтопроводи та газонафтосховища», які з вересня 2016 року по березень 2018 року здобували другу вищу освіту в інституті післядипломної освіти при кафедрі транспорту та зберігання  нафти і газу

 


   Випуск магістрів за спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища"  

   29 грудня 2017 року в Інститут нафтогазової інженерії Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в урочистій обстановці відбулось вручення дипломів випускникам-магістрам за  спеціалізацією "Газонафтопроводи та газонафтосховища" (кафдедра Транспорту і зберігання нафти і газу).

 

 


   Візит  почесного професора університету, доктора технічних наук Богдана Будзуляка

   22 вересня 2018 року до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завітав почесний  професор університету, доктор технічних наук Богдан Володимирович Будзуляк. Як було сказано раніше, за його сприяння були ооблаштовані  комп’ютерні класи в центрі нафтогазових технологій в Інституті нафтогазової інженерії. 

 

 


   Відкриття комп’ютерного класу «Моделювання режимів експлуатації магістральних трубопроводів та газових мереж» кафедри транспорту та зберігання нафти і газу"

   В рамках 50-річного ювілею в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відкрито комп’ютерний центр нафтогазових технологій в Інституті нафтогазової інженерії.  Комп’ютерні класи, облаштовані сучасною технікою, відкриті за сприяння колишнього випускника, а сьогодні – почесного професора університету, доктора технічних наук Богдана Будзуляка.

 

Українська