Практики студентів

Додаткова інформація: 

Інженерна практика студента нашого університету в Європейській компанії «Translink»

В період з 23 червня по 29 серпня 2014 року в місті Белфаст, в Північній Ірландії, в рамках програми обміну студентів інженерних напрямків «IAESTE», проходив інженерну практику один з студентів нашого університету - Лимар Олександр.

Олександр працював у найбільшій логістичній компанії Північної Ірландії «Translink», у якій з метою повного ознайомлення з роботою корпорації працював на різних посадах. Більшість часу він виконував роботу рядового інженера у технічному відділі, працюючи з готовими та створюючи нові проекти та креслення. Також студент мав можливість попрацювати в автомобільному та залізнодорожньому цехах та на складах.

Загалом, за період свого працевлаштування він мав справу з різними аспектами інженерної справи, включаючи проектування, експлуатацію та обслуговування парку з 47 пасажирських поїздів та 1400 автобусів.

Окрім технічного досвіду, Олександр мав прекрасну можливість ознайомитись з Ірландією та частиною Великобританії та знайшов нові знайомства з представниками багатьох країн.

Українська