The English Channel

Додаткова інформація: 

 

Британська Рада є міжнародною організацією Великобританії з питань культурних зв'язків та освітніх можливостей. Ми створюємо знання та розуміння між людьми з Великобританії та інших країн. Ми робимо це позитивним внеском у Велику Британію та країни, з якими ми працюємо - змінюємо життя, створюючи можливості, будуючи зв'язки та створюючи довіру.

English Channel є відео-платформою Британської Ради для розвитку англійської мови та підприємницьких навичок.
Вебсайт складається з двох частин: Learn English and Building Career Skills.

Вивчення англійської мови проводиться на основі сучасного мистецтва за допомогою інтерактивної інструментів. Завдяки різноманітним фільмам, музиці та фільмам про повсякденне життя ви можете розвивати свої навички англійської мови та вивчати теми та мову.

Learn English offers contemporary arts content with interactive English language practice. Through a variety of film, music and lifestyle videos, you can develop your English skills and further explore th themes and language.

Build Career Skills - ідеальна платформа для студентів, молодих фахівців і нових підприємців, а також для всіх, хто хоче розширити свої знання та ноу-хау. Тут ви можете отримати доступ до різноманітного інформативного та практичного змісту та відстежувати свій прогрес, підвищуючи розуміння ключових навичок та ідей, які допоможуть вам у вашій кар'єрі або бізнесі. Цей розділ охоплює такі теми, як презентаційні навички, розробка бізнес-планів, підготовка ділових напрямів, побудова відносин та створення мереж тощо.

Build Career Skills is the ideal platform for students, young professionals and new entrepreneurs and for all who want to expand their knowledge and knowhow. Here you can access a variety of informative and practical content and monitor your progress, enhancing your grasp of key-skills and ideas to help you through your career or business. This section covers topics such as presentation skills, developing business plans, preparing business pitches, relationship building and networking, and more.

Обидва розділи сайту є безкоштовними, і вимагають лише швидку та просту реєстрацію для доступу до всього матеріалу 

Усі відео пропонують ряд питань і завдань, які допоможуть вам освоїти нові поняття, навички та словниковий запас.

Відео організовані у лекгодоступні пакети. Після кожного пакету можна отримати доступ до підсумкової сторінки, яка допоможе вам переглянути основні навчальні моменти.

Користувачі легко можуть відслідковувати свій прогрес і свої бали на двох секціях сайту. Після успішному завершення секції Build Career Skills, ви отримаєте Сертифікат про завершення відпоідного курсу.

English Channel розроблений у партерстві з Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme і є однією з мовних курсів, які пропонуються учасникам

Секція Build Your Career на сайті English Channel напряму відноситься до підприємницьких навичок розроблених у межах активностей Creative Spark. Для більш детальної інформації будь ласка відвідайте сторінку Creative Spark 

English Channels пропонує матеріали з наступних інститутцій з Великобританії:

 

 

Українська