Секретаріат

Додаткова інформація: 

КУЗИЛЯК АЛЛА ПАВЛІВНА

диспетчер

 

 

 

 

 

 

 

КОРОЛЬ НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

методист

БРАТКОВСЬКА НАДІЯ БОГДАНІВНА

секретар

 

 

 

Секретаріат Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі працює як дружня команда, поєднана повсякденною турботою про забезпечення належної організації аудиторних занять. Диспетчери та секретарі є менеджерами-професіоналами своєї справи. Секретаріат до того ж  виконує дуже важливу і складну функцію - він є ключовим елементом механізму загальноуніверситетської системи управління знаннями і налагоджує постійні взаємозв’язки між адміністрацією університету та Інституту, викладачами, студентами, навчальними, науковими, кадровими, фінансовими і господарськими службами. 

Перелік обов’язків секретаріату дуже широкий, однак головним є моніторинг та контроль виконання навчальних панів і графіків навчального процесу. Їхній ефективній роботі сприяють сучасні інформаційні технології. Наразі ще чимало робіт, які  пов’язані зі збором, систематизацією та аналізом статистичної інформації про успішність студентів і плинність контингенту, виконуються вручну, що вимагає високої кваліфікації, зосередженості й уваги. Адже протягом навчального року працівники мають справу не лише з 800 студентами, а й більше сотні викладачів різних кафедр. Кожному з цих учасників – від професора до розгубленого першокурсника потрібна різноманітна інформація, кваліфікована порада і, звичайно, добре слово та привітна посмішка. 

В секретаріаті панує ділова і доброзичлива атмосфера, якщо щось її порушує, то це, без сумніву, виявлення випадків лінощів, ухиляння від порядку, неорганізованості, які ще, на превеликий жаль, мають місце   у студентському середовищі. Секретаріат піклується про своїх студентів, уболіває за їхні успіхи і через навчально-виховні функції всіляко сприяє формуванню та розвитку особистості у новітньому суспільстві.

Українська