SCOPUS

Додаткова інформація: 

Роман Біщак


Стаття для тих хто хоче публікуватися, але не знає з чого почати :)


Загальна інформація про науковометричні бази даних:

Перш за все scholar.google.com.ua або інакше кажучи Ґуґл Академія
адже там є пошук по статтях і по авторах і якщо автор створив свій профіль, то можна дізнатися індекс цитування і т. п. Ось наприклад, посилання на профіль Шеремети
Той же індекс Коперника http://en.indexcopernicus.com/ після реєстрації, там також можна багато-чого переглядати  http://doaj.org/ - сайт з базою журналів у відкритому доступі. Наголошую тут немає інструментів для розрахунків індексів цитування, але тим не менш тут є майже 10 тисяч всіляких наукових журналів, які можна вільно завантажувати та здійснювати пошук
http://journaldatabase.org/ - також база даних майже 6 тисяч журналів із індексуванням 
http://www.ebscohost.com/ - аналог  скопусу, web of science, web of knowledge і т.п. але також платна і я лише коли перебував на стажуванні у Франції мав нагоду пошукати у цій базі даних. Хоча взагалі у мене склалося враження, що вона здебільшого гуманітарного спрямування.
Але хотів би наголосити, що у математиці є дві потужні реферативні бази даних, які повністю перекривають  усі наведені вище (з точки зору математики) і усі інші незгадані мною універсальні бази: https://zbmath.org/ - центральблат від німців (у вільній версії є деякі обмеження, але тим не менше можна дуже багато віднайти серед 3 тисяч математичних журналів, починаючи із 1826 року), 
http://www.ams.org/mathscinet/ - база даних від американців (у вільній версії жорсткіші обмеження щодо використання порівняно із центральблатом). Якщо серйозно, то у цих двох базах мабуть міститься десь до 90% усіх математичних журналів. Цим вони і зручні.
Я це веду до того, що можливо існують спеціалізовані науково-метрично і бази даних по нафтогазових технологіях чи по інших напрямках., які звісно будуть кращими, ніж той же скопус.
І нарешті http://www.researchgate.net/ - соціальна мережа для науковців. У ній публікують нерозв'язані проблеми, питання. А також можна часто віднайти статтю, доступну безкоштовно, хоча насправді у інтернеті на відповідних сайтах вона може коштувати кілька десятків доларів.
Насамкінець згадаю arxiv.org - велетенська база препринтів статтей з математики, фізики, комп'ютерних наук, біології, фінансів, статистики.

Українська