03. Student Card

Student card of IFNTUOG 

Student card of IFNTUOG - дисконтна картка для членів Профпілки студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яка надає знижки у популярних закладах Івано-Франківська.  Безкоштовно отримати картку можна у Профкомі студентів по вул. Тичини 8, каб.4 (на куті 6 гуртожитка ІФНТУНГ)

Наш Партнер Адреса Знижка Посилання на соцмережі
Canadian food вул. Страчених українських націоналістів, 5  - 15% на меню кухні https://www.instagram.com/canadianfood_if/
       
Notik IF вул. Коновальця, 100 (ТЦ White)  - 10% на послуги ремонту https://www.instagram.com/notikif/
       
Спортивний клуб "HAZARD" вул. Симоненка, 11а  - 10% на абонементи https://www.instagram.com/hazardgym/
       
Клуб віртуальної реальності "VORTEX VR" вул. Незалежності, 4, (2 пов, 212 кабінет) офіс-центр "Київ"  - 20% на всі сеанси https://www.instagram.com/vortexvr.if.ua/
       
Крамниця друку "Фішка" вул. Українська, 44 (біля головного корпусу)  - 10% на всі послуги https://www.instagram.com/fishka_shop_ua/
       
Мережа магазинів "Лінія часу" вул. Дністровська, 3 (ЦУМ) / вул. Дністровська, 26 (Пасаж Мальва)  - 10% на годинники https://www.instagram.com/liniya4asy/
       
Hot yoga вул. Шевченка, 34 б (в'їзд з вул. Мазепи)  - 15% на абонементи https://www.instagram.com/hotyoga.if/
       
Лаунж-бар "Піратос" вул. Шопена, 3  - 15% на меню кухні https://www.instagram.com/piratos_bar/
       
Шугаринг студія "Твоя цукерочка" вул. Гаркуші, 29  - 10% на послуги https://www.instagram.com/tvoya_tsukerochka_sugaring_if/
       
Магазин одягу "Men`s style" ТЦ Велес 2 поверх /ТЦ Пасаж 2 поверх   - 10% на одяг https://www.instagram.com/mens_style_if/
       
Школа англійської мови "Linguasky" вул. Новгородська, 49  - 10% на курси англійської мови https://www.instagram.com/linguasky/
       
Кав'ярня "Кава Пана Перса" вул. Івасюка , 11  - 15 % на меню (крім солодощів) https://www.instagram.com/coffeefrankivsk/
       
Барбершоп "Barber Q " вул. Низова, 3  - 10% на всі послуги https://www.instagram.com/barber_q_barbershop/
       
Bumper ball Івано-Франківськ  - 10% на всі послуги https://www.instagram.com/bumperball_if/
       

Положення
про пластикову картку "Student Card"

1. Загальні положення
Student Card of Ivano-Frankivsk national technical university of oil and gas (надалі Student Card) – пластикова картка, яка надає знижки в закладах партнерів у м.Івано-Франківську для членів ППОС ІФНТУНГ.
ППОС ІФНТУНГ - Первинна профспілкова організація студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Партнери – заклади м.Івано-Франківська, які співпрацюють з ППОС ІФНТУНГ за програмою Student Card.
1.1. Пластикові картки Student Card вводяться в обіг та мають термін дії (визначається відповідним наказом) у закладах партнерів. Дисконтна картка надає її користувачам право покупки товару чи отримання послуги за спеціальними цінами у партнерів, а також право брати участь в заходах ППОС ІФНТУНГ зі знижками. 
1.2. Дисконтна картка являє собою пластикову картку, захищену від підробки, зі QR-кодом й індивідуальним реєстраційним номером, закріпленим за користувачем карткою, який дозволяє відрізнити її від інших карток. Кожна картка супроводжується Анкетою, у яку студент вносить номер виданої йому картки. Анкета користувача дисконтною карткою призначена для передачі члену профкому після її заповнення користувачем карткою.
1.3. Заповнення анкети користувача Student Card, у якій вказуються персональні дані користувача (прізвище, ім'я, по батькові, контактні відомості) є обов'язковою умовою отримання дисконтної картки. Дані власника картки включаються до комп'ютерної бази зареєстрованих користувачів з метою забезпечення реалізації правовідносин у сфері фінансово-господарської діяльності, що вимагають обробки персональних даних фізособи на умовах та порядку, визначених ЗУ від 01.06.2010 р. № 2297-VI «Про захист персональних даних».
1.4. Для відновлення втраченої (вкраденої) картки або для її заміни користувач має право звернутися із заявою про втрату (пошкодження) дисконтної картки на ім'я Голови ППОС ІФНТУНГ. Після реєстрації заяви користувачу втраченої картки видається нова.
1.5. Дисконтна картка Student Card є власністю ППОС ІФНТУНГ.

 

2. Умови отримання картки
2.1. Право отримати дисконтну картку Student Card має студент ІФНТУНГ, який є членом ППОС ІФНТУНГ, виконує статут Профспілки та регулярно сплачує членські профспілкові внески.
2.2. Дисконтна картка Student Card видається членам профспілки безкоштовно.

 

3. Правила використання дисконтної картки Student Card
3.1. Дисконтна картка активується з моменту її видачі студенту.
3.2. Користувач дисконтною карткою Student Card має право здійснювати покупку товару за спеціальними цінами у будь-якому з закладів партнерів згідно домовленостей.
3.3. Спеціальні ціни надаються користувачеві карткою в партнерському закладі у випадку надання ним картки касирові до моменту закриття чека.
3.4. Користувач дисконтною карткою Student Card не зобов'язані надавати документи, що посвідчують їх особу, для отримання права придбати товар чи послугу за спеціальними цінами.
3.5. Індивідуальне членство у програмі Student Card може бути анульовано в разі виявлення будь-яких порушень правил користування картками.

 

4. Примітки
4.1. ППОС ІФНТУНГ залишає за собою право змінювати ці правила, розмістивши інформацію про такі зміни на  сайті nung.edu.ua.

Українська