Новини

Додаткова інформація: 

 

24 серпня 2020 року

Складання Військової присяги на вірність українському народові.

   Уже традиційно в день Незалежності України в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась урочиста церемонія складання Військової присяги на вірність українському народові курсантами, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки.

«І це невипадково, - говорить у привітальному слові начальник кафедри військової підготовки, полковник Андрій Станецький. – Адже запорукою незалежності будь-якої держави є її армія, а основою армії є ії офіцерський склад, який залишатиметься відданим Військовій присязі на вірність українському народу. Закликаю вас, панове офіцери, сумлінно, самовіддано служити Україні, твердо і непохитно стояти на сторожі свободи та незалежності нашої Держави». Він шкодує, що цьогорічна пандемія завадила приїхати на урочисту церемонію всім батькам курсантів, але серцем і душею вони були з ними тут,   на оновленому спортивному комплексі ІФНТУНГ імені А. П. Гемби, де й  відбулось дійство з дотримання всіх вимог карантину.

                     

        

 

 21 серпня 2020 року

    На кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу закінчились навчальні збори з громадянами України, які завершили військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. До зборів  були залучені студенти закладів вищої освіти м. Івано-Франківська та громадяни, які мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалаврського. ‍

Військові збори були спрямовані на удосконалення практичних та командних навичок майбутніх офіцерів. Курсанти зборів відпрацювали нормативи з розгортання та експлуатації військової техніки та озброєння, виконали вправи вогневої підготовки з практичним виконанням стрільб та здали випускні екзамени та готуються до  прийняття Військової присяги на вірність українському народові.  

   далі див фото  https://photos.app.goo.gl/8zyQy775ZqA9RCk88

 

 

12 серпня 2020 року

 

Курсанти КВП склали Військову присягу України

 

       Складaння військової присяги як клятви воїна на вірність своєму народові та своїй Вітчизні вихованцями кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувається традиційно щороку.  І хоча цьогорічна пандемія вплинула на масштабність заходу, все ж не стала на заваді урочистій церемонії. А в умовах сьогоднішніх викликів, які стоять перед державою,

      Сьогодні привітати курсантів Олег Витязь, весь особовий склад КВП зі своїм очільником – полковником Андрієм Станецьким. Серед багатьох напутніх слів – настанови, підтримка, гордість за наше студентство

      Уся університетська спільнота вітає курсантів зі складанням Військової присяги й бажає їм успіхів та натхнення в навчанні, міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою й нових звершень на благо та процвітання нашої держави.

 

     

далі див. фото https://photos.app.goo.gl/7D5di6YMxYCbWhWx5

 

 

 

  15лютого 2020 року 

Курсанти КВП прийняли участь у вшануванні пам’ятних дат.

          Так, 14 та 15 лютого в Івано-Франківську проходили заходи з нагоди вшанувати пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан. А в неділю, 16 лютого, в місті відбулась хода з нагоди річниці боїв за Дебальцеве та панахида за Героями які загинули за незалежність нашої Держави.

фото див. далі ...https://photos.app.goo.gl/Vwm9rzR7pwvwQEj4A

 

Посилена військова підготовка майбутніх офіцерів.

 

               На протязі двох тижнів курсанти випускного курсу кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходили посилену загальну військову підготовку  на базі 184 навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

               Протягом курсу навчальні заняття  проводились на навчальному полігоні, в навчальних класах, парках бойових машин. Основу польових занять складали практичні заняття, в ході яких  вдосконалювались практичні навички, розвивалась витривалість, оцінювалась спроможність військовослужбовців долати труднощі, великі фізичні та психологічні навантаження, пов’язані з виконанням завдань у польових умовах.

фото див. далі......https://photos.app.goo.gl/8BwtahoMjsMgQUyd9

 

 

10-11 жовтня 2019 року

 

 14 жовтня –День захисника України та козацтва, свято Покрови.


 

День захисника України – наймолодше із трьох свят, які українці відзначають 14 жовтня. По-особливому відзначили їх в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Кафедра військової підготовки ІФНТУНГ цього разу приймала вітання від працівників Науково-технічної бібліотеки
 

         

                                                                  

 

          Урочистості, присвячені Дню захисника України зібрали разом і студентів-курсантів, і викладачів кафедри військової підготовки,  яких благословив від імені духовенства парох Церкви Зіслання Святого Духа о.Василь Сливоцький.

          З вітанням від ректорату до них звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Куровець, невеличкий концерт просто неба влаштував Центр культури та дозвілля студентів. 

 

                                                               

                                      

 

 

 

 

 

4 червня 2019 року

                                                                                                  

     Комплексне практичне заняття.

 

            04.06.2019 року на кафедрі військової підготовки проведено комплексне практичне заняття зі студентами , які навчаються на кафедрі  з п'яти  закладів вищої освіти міста. Проведені стрільби зі стрілецької зброї (АК,РПК), метанню  навчальних ручних гранат. Під проведення заняття з  тактичної підготовки розглянуті питання порядку облаштування блокпосту та порядку дій військовослужбовців на блокпосту та інше.

 

                           

                           

 

 

 

 

 

 

 

19 березня 2019 року

«ЄДНАЙМО ДУШІ КОБЗАРЯ»

(до 205-річчя до дня народження Т.Г.Шевченка)

        В березні, коли Україна святкує «шевченківські дні», на кафедрі військової підготовки ІФНТУНГ проводились заходи вшанування пам’яті великого Кобзаря. В святкових заходах разом із курсантами кафедри, офіцерами та працівниками ЗСУ прийняли участь працівники університету нафти і газу. Традиція святкування в Україні «шевченківських днів» давня. Вона почалася з поховання Тараса Шевченка в Петербурзі та перепоховання його праху на Чернечій горі під Каневом, де поет знайшов вічний спочинок та, де «…лани широкополі, і Дніпро, і кручі».

        Шевченківське свято отримало статус національного за всю свою історію тільки в березні 1918 року від уряду Української Народної  Республіки  Атмосфера проведення заходів вшанування пам’яті великого Кобзаря на кафедрі військової підготовки було проникнута надзвичайною сердечністю, особливо, коли вірші поета читали курсанти кафедри. Сьогодні – в часи творення демократичного суспільства, в умовах вільної незалежної України, суспільство як ніколи відчуває потребу в Тарасі Шевченку – національному Пророкові, Кобзареві, поетові, художникові, людині.

 

                                      

 

 

 

 

 

 

 4 лютого  2019 р.

 

Офіцери гуманітарного інституту Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського провели курс-тренаж " Військове лідерство" с курсантами випускних курсів.

 

 

                 З 30 січня по 1 лютого 2019 року фахівцями гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, було проведено триденний курс-тренаж «Військове лідерство» із курсантами випускних курсів кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

                 За час проведення курсу майбутні офіцери здобули теоретичні та практичні знання з основ військового лідерства, військової психології, міжнародного гуманітарного права. Під час проведення практичної частини курсанти працювали над вирішенням  проблемних ситуацій за методом кейс-технології, прийняли участь у психологічному тренінгу, що був спрямований на розвиток лідерських якостей, ефективної роботи в команді, створенню ефективної «Я-концепції» професійного розвитку,  самопрезентації себе як майбутніх військових професіоналів. На завершення курсу-тренажу команди презентували свої психологічні моделі та бачення лідерства у майбутній професійній діяльності. Загалом формат невимушеної, творчої атмосфери, створеної під час проведення курсу, ефективно сприяв формуванню довіри, розкриттю творчого потенціалу навчаємих,  самоусвідомленню себе як майбутніх офіцерів, здобуттю нових знань та навичок формування соціальних відносин у військових колективах. 

                                                                  

 

 

 

 

21 січня 2019 р.

     

 

 

4-річниця оборони Донецького аеропорту.

 

         20 січня Україна відзначала День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Бої за Донецький аеропорт стали символом незламності та бойового духу українського війська, а його захисники – кіборги, героїчно захищали аеропорт 242 дні.. Тільки за офіційними даними, за час оборони аеропорту загинуло більше 200 українських бійців, ще півтисячі отримали поранення.

       «Героям Донецького аеропорту тричі: Слава! Слава! Слава!», «Україна понад усе!» та «Герої не вмирають!», – скандували в майже тисячній колоні військові, волонтери, курсанти, діти, жінки та батьки загиблих воїнів.

      Особовий склад кафедри військової підготовки також прийняв участь у гарнізонних заходах вшанування пам’яті військовослужбовців Івано-Франківської області, які загинули під час оборони нескореного ворогами Донецького аеропорту, у Божественній Літургії за загиблими та прийняли участь в  пам’ятній ході до – Меморіального скверу.

 

           

 

      В аеропортах України в пам'ять  про полеглих захисників Донецького аеропорту, оборона якого стала символом мужності і незламності українського війська в новітній історії України, виступили військові оркестри. Івано-Франківський міжнародний аеропорт не став винятком – в приміщенні аеровокзалу виступив зведений військовий оркестр Тернопільського та Івано-Франківського гарнізону. Курсанти кафедри військової підготовки прийняли участь в заходах.

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 серпня 2018 р.

Урочиста  військова присяга на кафедри військової підготовки ІФНТУНГ.

                  На кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народу 379 курсантами, які пройшли навчальні збори та успішно завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До проходження навчальних зборів були залучені студенти п’яти закладів вищої освіти Івано-Франківська та громадяни, які раніше здобули вищу освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра та виявили бажання отримати офіцерське звання. 

                З теплими вітальними словами та настановами до курсантів звернулись: проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, проф. Мандрик О.М., в.о. начальника кафедри військової підготовки, підполковник Станецький А.І., які підкреслили значення Військової присяги для сумлінного, самовідданого служіння Україні, а також  закликали твердо і непохитно стояти на сторожі свободи та незалежності нашої держави. До слова були запрошені: начальник Івано-Франківського гарнізону, обласний військовий комісар, полковник Ярмощук С.В., заступник директора з навчальної та виховної роботи Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» Долішний Г.П.

                     

          Церемонія прийняття Присяги відбулась в урочистій обстановці, де вперше звучало нове офіційне військове вітання «Слава Україні! – Героям слава!»

         Можна впевнено сказати, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, яким ми довіряємо найдорожче, найсвітліше – захист нашої Батьківщини!

Слава Україні! – Героям слава!

 

                 

                 

                 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

8 травня  2018 р.

 

Відзначення Дня пам’яті та примирення.

 

        8 травня 2018 р. керівництво кафедри військової підготовки, курсанти та студенти, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

      Вшанування звитяжців старшого покоління та увічнення пам’яті жертв війни відбулося на меморіальному кладовищі під час яких відбулись панахида та покладання квітів.

 

                

 

 

 

 

 

 

січень 2016   

 

Українська