30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Середа, 30 Вересень, 2020 - 09:00

Вітаємо працівників науково-технічної бібліотеки із професійним святом!

Сьогодні чи не кожен заклад вищої освіти має у своїй структурі бібліотеку. Проте, одна з найбільших науково-технічних університетських бібліотек України належить Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу. Для користувачів функціонують три читальні зали – технічних і гуманітарних наук, наукових і періодичних видань та електронний; два абонементи – абонемент наукової та навчальної літератури й абонемент художньої літератури; відкрито виставковий зал рідкісних і цінних видань, де представлено колекції найстаріших видань бібліотеки. Фонд бібліотеки налічує понад 1 190 000 примірників.

Використання можливостей подати інформацію читачеві через мережу Інтернет полегшило доступ до електронного каталогу. Інформатизація бібліотек на практиці – це нові можливості в обслуговуванні користувачів, забезпечення доступності фонду, збереження каталогів та ін. Електронний каталог містить понад 400 тис. бібліографічних описів документів. Електронна бібліотека навчально-методичної літератури налічує близько 8000 назв видань.

Тож вітаємо наших шановних бібліотекарів із професійним святом! А оскільки цей день співпадає з великим християнським святом – Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, бажаємо університетським хранителям мудрості цих найважливіших християнських чеснот, а ще – міцного здоров’я, наснаги, добробуту, миру та гармонії!