25 березня 2015 року відбувся концерт учасників художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ для військовослужбовців військової частини 1241 з нагоди святкування І-ї річниці створення Національної гвардії України.

News Cover Image:

25 березня 2015 року  відбувся концерт учасників художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ для військовослужбовців  військової частини 1241 з нагоди святкування І-ї річниці створення Національної гвардії України.  Номери були різножанрові: вокальні, хореографічні та інструментальні. Особливо тепло глядачі приймали номери за участю наших красивих дівчат - артисток! Ведучим концерту був художній керівник ЦКіДС Іван Тимків, він провів його  в жанрі конферанс.

Концертну програму завершив  військовий духовий оркестр частини (військовий диригент –  старший прапорщик Роман Вовк), у виконанні якого прозвучали естрадні твори українських та зарубіжних композиторів.

Центр культури і військову частину поєднує давня творча співпраця, яка буде продовжуватись і надалі.