24.03.12017 р. Секційне засідання "Екологічні проблеми сталого розвитку туризму"

Add Department News:
News Cover Image:

24 березня 2017 року відбулося секційне засідання "Екологічні проблеми сталого розвитку туризму" Міжнародної науково-практичної конференції "Екогеофорум-2017. Актуальні проблеми та інновації".

Участь в засіданні взяли науковці з

Сілезького університету (Польща);

Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України;

Краківської гірничо-металургійної академії (Польща),

Природничого музею НАНУ, м.Львів;

Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України;

Львівського національного університету ім.І.Франка;

ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі";

Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка;

ДВНЗ "Ужгородський національний університет";

Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника;

Карпатського національного парку;

Івано-Франківського національного технічного університеуту нафти і газу та ін.

Науковці представили актуальні та цікаві доповіді, які зачіпали проблеми сентиментального туризму в системі сталого розвитку транскордонних територій; розвитку досліджень Старуні та ландшафтно-архітектурної моделі парку льодовикового періоду; розвитку геотуризму в Карпатському регіоні; роль природно-заповідного фонду в екологічному туризмі; розвитку туризму в Дністровському каньоні; екологізації туризму; охорони водних  ресурсів на  території Карпатського національного природного парку; екологічного виховання; екскурсії як засобу екологічного виховання в туризмі; використання ГІС в туризмі;  розвитку промислового туризму та інші.