02.02.2018 р. Відбувся навчальний курс-тренінг для вчителів економіки міста Івано-Франківська

Add Department News:
News Cover Image:

2 лютого 2018 року у приміщенні Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ відбувся навчальний курс-тренінг для вчителів економіки шкіл міста Івано-Франківська на тему: «Використання вбудованих функції програм ms word і ms excel для автоматизації проведення попереднього аналізу масивів числових (кількісних) даних».

Привітав учасників навчального курсу д.е.н., проф. Данилюк Микола Олексійович, який відмітив, що позиція кафедри та інституту незмінна – однозначно варто й надалі шукати точки дотику серед колег та поглиблювати налагоджену співпрацю.
Присутні вчителі з цікавістю слухали й автора тренінгу – доцента кафедри економіки підприємства ІнЕУ Гречаника Богдана Васильовича, який спочатку презентував теоретичні відомості, а далі практично допомагав кожному виконати передбачені курсом завдання.
Кожен із присутніх отримає сертифікат про проходження навчання – підтвердження пройденої програми підвищення кваліфікації.