Хай щастить!

Четвер, 24 Грудень, 2020 - 13:30

 

Дорогі друзі!

Попри всі труднощі, через які ми пройшли за останні 12 місяців, наближення Нового року дає нам привід сподіватися на краще. Адже це – особлива мить, коли хочеться мріяти, радіти самим і радувати інших, робити сюрпризи й отримувати подарунки.

Це – час Різдва Христового, що змінило історію людства й досі змінює всіх, хто відкриває своє серце для Любові й Добра. Тож увійдімо в рік новий з твердою вірою, що вони запанують і в нашому житті. В нашій силі – прочинити їм двері.

Ми здатні на більше, ніж нам здається. У складні часи можемо об’єднати свої зусилля заради добрих справ. Нехай це буде переказ коштів на благодійні святкові обіди для знедолених; нехай це будуть подарунки для сиріт; нехай це буде допомога хворим; нехай це буде донорська кров для тих, хто зараз бореться за життя; нехай це будуть гостинці, відправлені для наших військових на фронт.

Підтримуймо одне одного в році прийдешньому – чи ділом, чи теплим словом. Будьмо однією великою, міцною, дружною родиною, де кожен почувається потрібним і захищеним. Тільки так – разом – зможемо здолати всі проблеми!

Хай Вам щастить у 2021-му! Хай Вифлеємське Світло осяває кожен Ваш день!

Христос рождається! Славімо Його!