Стартує відбір STARTUP-команд в програму від IF HUB

П'ятниця, 15 Травень, 2020 - 09:15 до Субота, 30 Травень, 2020 - 20:15

 

Оголошується набір, на конкурсній основі, стартапівців до Молодіжного бізнес Хабу IF Hub – спільної ініціативи Університету Короля Данила та ГО «Громадський центр «Еталон», за сприяння Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського МВК.

Для участі у відборі, претендентам потрібно заповнити онлайн-форму (https://forms.gle/j3HGeKzVhmWBg9KC7)  до 30.05.2020р та очікувати зворотнього зв'язку зі сторони оргкомітету.

Перший етап (відбір команд в онлайн-форматі) триватиме до 15 червня 2020 року.

За цей період ми відберемо перспективних учасників зі всіх претендентів та проведемо з ними скайп-інтерв’ю до 10.06.2020 включно.

Переможці конкурсу-відбору, які пройдуть в другий етап програми від IF HUB, будуть оголошені 15 червня 2020.

На другому етапі, який триватиме до 6 місяців (22 червня - 22 грудня 2020), переможці візьмуть участь у менторській програмі, та отримають всебічну підтримку зі становленням та розвитком своєї ідеї.

Мета IF Hub - це заохочення молоді до реалізації власних  бізнес-технологічних ідей в сфері ІТ та робототехніки. IF Hub допомагає стартапам-учасникам надаючи спектр послуг, які сприятимуть максимально швидко розвинути та імплементувати свою ідею, враховуючи потреби ринку сьогодення.

IF Hub забезпечує стартап необхідними ресурсами: це і пошук команди і її супровід; бек-офіс (бізнес аналітика продукту та ринку, організація роботи в команді, бухгалтерія; юридична, маркетингова, PR, HR та інша підтримка; надання робочого місця і технічної бази підготовка та запуску пілотних проектів).