Семінар за результатами проекту «Мережа для розвитку безперервного навчання (Life Long Learning - LLL) у Вірменії , Грузії та України (LeAGUe) 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES»

Вівторок, 19 Вересень, 2017 - 14:30 до 16:45

Програма

семінару за результатами «TEMPUS»-проекту  «Мережа для розвитку безперервного навчання (LifeLong Learning -LLL) у Вірменії , Грузії та України (LeAGUe) 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES»

Харківський Національний університет радіоелектроніки,

Одеський Національний Політехнічний університет

Цільова аудиторія: адміністративний персонал університету, центрів дистанційного навчання, післядипломної освіти, викладачі кафедр

Дата проведення: 19 вересня 2017 року

Місце проведення:  Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу, аудиторія 1.213.

Початок семінару : 14 год. 30 хв.

Програма

1. Результати та досягнення проекту (http://tempusleague.eu/outcomes-2/ )
  2. Аналіз, відбір та впровадження технології зі створення навчальних матеріалів для електронного навчання та змішаного навчання.
  3. Методи викладання LLL в університетах та створення курсів для електронного та змішаного навчання. Структура підтримки курсів LLL.
  4. Курс LLL - опис курсу (предмет, цільова аудиторія, тип курсу) Характеристика курсу. Педагогічний дизайн.
  5. Розробка контенту та планування LLL курсу.

Відповідальні особи за проведення семінару від проекту:

Ревенчук Ілона, к.т.н., доц. кафедри програмної інженерії (Харківський Національний університет радіоелектроніки), тел. +380503031805; 7021805@gmail.com

Любченко Віра, д.т.н., доц. каф. системного програмного забезпечення (Одеський національний політехнічний університет), vira.lyubchenko@gmail.com

Контактна особа від  Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу:

Сенів Галина Онуфріївна, методист ЦДН ІФНТУНГ, тел. 034 22 50-59-41, cdn.ifntung@gmail.com