Підготовка, атестація енергоаудиторів

Понеділок, 22 Червень, 2020 - 14:45

 

Якщо ви хочете пройти професійну підготовку з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем і в подальшому працювати з Фондом енергоефективності, звертайтеся в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Зараз продовжується набір у групу з підготовки енергоаудиторів.

Програма курсу «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності» триває три тижні, складається з очного та заочного навчання, завершується складанням іспиту, і за умови успішної здачі – одержанням сертифікату. Проведення курсів забезпечують викладачі кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики, які успішно пройшли навчання на базі міжнародного центру GIZ й отримали сертифікати.

Під час навчання слухачі отримають відповідні знання та практичні навики, які необхідні для проведення сертифікації енергетичної ефективності й обстеження інженерних систем будівель, оцінювання рівня їх енергоефективності та надання рекомендацій щодо його підвищення з техніко-економічних обґрунтуванням.

Навчальна програма розроблена проєктом GIZ «Підтримка Фонду енергоефективності» за підтримки Мінрегіон України.

Більше інформації за посиланнями http://nung.edu.ua/node/4763