Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/c90781de-b0f7-406d-8b76-d8d45560e7bc.jpg?itok=yGcSiS0T)
Сьогодні, 17.09.2019 р., на кафедрі фінансів відбулась посвята студентів 1 та 3 курсу, що вступили на базі ОКР «Молодший спеціаліст», у фінансисти! У дружній неформальній атмосфері наші «першачки» мали змогу познайомитись із викладачами кафедри фінансів та старшими колегами. Студенти-магістри гр. ФНм-18-1 підготували для кожного солодкий «стартовий» капітал та мотиваційні записки. Окрім того, кожен із присутніх міг залишити відбиток пальця гуашшю на Родинному Дереві Фінансистів, яке зробили студенти гр.ФНм-19-1. Воно об’єднало різними кольорами осені студентів молодших, старших курсів та викладачів кафедри. Такі моменти безцінні!
Українська