Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/img_20191011_121519132.jpg?itok=U0tvncBJ)
News category:
Щорічно на кафедрі туризму відбувається посвята першокурсників в туристи. Цьогоріч не виключення, але студенти організатори з керівником дещо змінили умови і місце проведення посвяти.
15 жовтня студенти третього курсу спеціальності «Туризм» підготували і провели конкурс-вікторину для перевірки першокурсників на готовність бути туристами.
Завдання були цікавими і різноманітними: і на логіку, і на знання, і на швідкість. А також на вміння швидко орієнтуватися в просторі і знаходити потрібні речі.
В результаті всі першокурсники пройшли випробовування, отримали смачні призи і посвідчення в туристи.
Українська