Посвята в механіки

News Cover Image: 

День машинобудівника щорічно відзначається в Україні в четверту неділю вересня.

У машинобудівній галузі України — понад 2800 промислових підприємств та 230 організацій.

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на масу окремих галузей. Сюди входять: металообробка, важке машинобудування, суднобудування, тракторобудування, автомобілебудування, верстатобудування, приладобудування, авіабудування, а також залізнична галузь, електротехнічна, сільськогосподарська, ракетобудування та підприємства оборонного комплексу. Звичайно, наше машинобудування не може поки похвалитися Теслою або Ягуарами, зате найбільший та найпотужніший літак у світі АН-225 «Мрія», сучасні тролейбуси, комфортабельні ЛАЗи, швидкісні електропоїзди «Тарпан», ракетний комплекс «Зеніт» — це  справа золотих рук працівників машинобудівної галузі.

За вже сформованою традицією в День машинобудівника на кафедрі комп’ютеризованого машинобудування проводиться посвята в механіки студентів першого курсу.  Ведучими свята виступили студенти-старшокурсники Мельник Петро та Голубовський  Олег. Перед  студентами з привітаннями виступили завідуючий кафедри КМВ Панчук В.Г,  доцент кафедри Панчук В.Г.

Студенти  магістратури 2-го року навчання, призери олімпіади з технології машинобудування 2018 та 2019 років Володимир Дмитрусь та Довбуш Іван  розповіли про досягнення наших студентів на всеукраїнських олімпідах та представили свої напрацювання протягом навчання. Студент магістратури першого року навчання Лейбюк Тарас, який зайняв призове місце з доповіддю на студентській науковій конференції, представив відео своїх напрацювань, виконаних в програмі Solidworks.  Також перед першокурсниками виступили гості: випускники  кафедри Черкес Максим, представник підприємства Інтелком та представник фірми Леоні, випускник кафедри Костинюк Тарас, які розповіли про важливість спеціальності та перспективи подальшого працевлаштування.

У День машинобудівника бажаємо всім працівникам галузі розвитку та інвестицій, успіхів у роботі і хороших зарплат!

 

 

 

 

Українська