Обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера

Add Department News:
News Cover Image:
News category:

13.09.2017р. ініціативна група, яка складається з Ігора Попадюка, начальника управління інвестиційної політики, Назара Рогіва, начальника управління інфраструктурної політики департаменту ЖКПБ,  Уляни Сидор, директора ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр», зустрілась із студентами кафедри туризму ІФНТУНГ та доцентом кафедри туризму Оленою Побігун з метою обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера.

Студенти неодноразово відвідували територію озера в рамках навчального процесу, а саме проходження практики, проведення практичних занять та досліджень, тому з радістю поділились напрацюваннями та думками щодо покращення території навколо "Німецького" озера для місцевих жителів, а також щодо креативних рішень для приваблення туристів.

Також студентам було представлено 5 проектів, до підготовки або впровадження яких вони можуть долучитися, як-от:

1. Ініціатива щодо відновлення Німецького озера та створення рекреаційної зони на прилеглій території.

2. Ініціатива «Гендерний аналіз в м. Івано-Франківську»

3. Проект «Розумний туризм»

4. Проект «Карпати без кордонів».

5. Проект щодо відновлення історичної будівлі та створення молодіжного центру