![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/img_20191128_150221.jpg?itok=Hx6gssYB)
Кафедра туризму проводить активну профорієнтаційну роботу. Так, розпочата серія відкритих лекцій з туризмознавчої тематики на базі кафедри туризму ІФНТУНГ за ініціативи директора інституту природничих наук і туризму Омельченка В.Г. 28 листопада доцентом кафедри Коробейниковою Я.С. були прочитані лекції на тему «Особливості організації туристичних подорожей» для учнів 9-10 класів Крихівецької школи, згодом – для учнів 9 – 11 класів Микитинецької школи Івано-Франківської міської ради. Школярі та вчителі шкіл приймали активну участь в занятті, цікавились спеціальністю та необхідними ЗНО для вступу на «Туризм». Це новий для кафедри досвід, проведення профорієнтаційної роботи такого формату буде продовжене протягом грудня 2019 року.