![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/cover/122117983_983373108829107_6778385743112357502_n.jpg?itok=PiVT5TnF)
Вівторок, 17 Листопад, 2020 - 08:45 до 23:45
Дорогі студенти!
Кафедра англійської мови ІФНТУНГ запрошує студентів взяти участь у конкурсі вітальних листівок до ДНЯ СТУДЕНТА 2020. Найкращі роботи будуть включені до вітального відеоролика, а їх автори отримають бонус від своїх викладачів. Вітальна листівка має бути креативною, містити вітання англійською мовою, а також відомості про її автора. Крайній термін для надсилання листівки на електронну пошту englishduog@gmail.com - 11.11.2020. Давайте разом зробимо ДЕНЬ СТУДЕНТА 2020 особливим!!!!!