На день Європейської співпраці розігрують гірський велосипед

Add Department News: 
News Cover Image: 

В Івано-Франківську серед донорів крові розіграють гірський велосипед. Таким чином у місті проходитиме День європейської співпраці.
Акція зі здачі крові відбудеться з 18 по 20 вересня. Долучитися може кожен! Чекаємо за адресою Івано-Франківськ, вул. Степана Бандери, 23, Івано-Франківська обласна станція переливання крові.
«Європа за ТЕБЕ! Ти за ЖИТТЯ! Будь ДОНОРОМ!” – гасло кампанії у рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020», яка буде одночасно проходити в Україні та Румунії з 18 по 20 вересня 2019 р. в центрах переливання крові основних міст Програми: Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Одеса (Україна) та Тулча, Ботошани, Сучава, Бая-Маре, Сату-Маре (Румунія).
Під час проведення кампанії, програма підготувала сюрпризи для донорів, а в кінці, методом жеребкування, буде вручений головний подарунок – по одному гірському велосипеду в кожному з 9 міст проведення кампанії. Розіграш переможців буде проведено 26 вересня 2019 р., у прямому ефірі, на сторінці програми у Facebook - 
ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020. Детальну інформацію про центри переливання крові та кампанію, яку проводить Програма, можна знайти за посиланням https://bit.ly/2kE0AYv
Залучення якомога більшої кількості донорів призведе до того, щоб зусилля програми, партнерів, а також місцевих жителів двох країн дійсно посприяли порятунку наших громадян.

Українська