Захист магістрів на кафедрі "Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки"

News Cover Image:
News category:

Захист магістрів спеціальності 141 - електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньою програмою  "Електротехнічні системи електроспоживання" відбувався 17-20 грудня 2018 року на кафедрі "ЕЕМ" . Комісія в складі голови - Сеника Олега Степановича (технічний директор ПАТ "Прикарпаттяобленерго"), професора, д.т.н. Костишина Володимира Степановича, професора, д.т.н. Михайліва Миколи Івановича, доцента, к.т.н. Федоріва Михайла Йосиповича, уважно вислухала доповіді і відповіді студентів на запитання, які виконували роботи з підвищення енергоефективності та надійності електрообладнання нафтогазових підприємств, моделювання режимів роботи складних електротехнічних систем, діагностування енергоефективності електроприводних насосних агрегатів, дослідження енергетичних характеристик трансформатора Тесла та інших напрямків дослідження. Після успішного захисту всі студенти отримали робочі місця і продовжать свій життєвий шлях на підприємствах енергетичної галузі!

Щиро вітаємо випускників з захистом! Ви стали фахівцями своєї справи і впевнено крокуєте у професійне життя!