![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/m3_5.jpg?itok=TG1_2XbD)
20 грудня 2019 року завершено п'ятий день захисту магістерських робіт з спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання". Цікаві роботи в галузі енергетики, інноваційні дослідження та натхнення працювати над новими ідеями! Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо хорошої роботи, достойної зарплати та працювати на благо України!
Потрібно зазначити, що всі вони ВЖЕ працюють за фахом і попит на наших випускників зростає щороку. При розподілі на роботу кількість пропонованих місць роботи вдвічі перевищувала кількість наших випускників. Це свідчить про високу якість підготовки магістрів і бакалаврів за спеціальністю 141- Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка на Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ІФНТУНГ