Захист дисертації Богославця Володимира Васильовича

Четвер, 3 Липень, 2014 - 10:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

В приміщенні конференц-зали науково-технічної бібліотеки по вул. Карпатська, 15 (спец. рада Д20.052.02) відбудеться захист кандидатської дисертації асистента кафедри буріння нафтових і газових свердловин Богославця Володимира Васильовича.
   Тема дисертації «Вибір оптимальних рецептур бурових розчинів для розкриття нафтових пластів».
   05.15.10 – буріння свердловин
   Науковий керівник – Мислюк М.А. -д.т.н., професор, професор кафедри буріння нафтових і газових свердловин, ІФНТУНГ
   Офіційні опоненти –
   1. Кунцяк Я.В. – д.т.н., доцент, генеральний директор ПрАТ «Науково-дослідне і конструкторське бюро бурового інструменту», м. Київ.
   2. Тершак Б.А. – к.т.н., доцент, начальник управління контролю робіт із спорудження свердловин ПАТ «Укрнафта», м.Київ.

ВПФВК, Процюк В. Р.