![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/img-187c52f60d90d21f1e3cd7511312da17-v.jpg?itok=7kzxqVhF)
Як ми вже повідомляли раніше, студент ІФНТУНГ Антон Сурай за підтримки кафедри англійської мови, зокрема ст.викладача Мельник О.А., взяв участь та став переможцем у програмі "Бюджет участі", представивши проект "Обладнання навчальної аудиторії на базі кафедри англійської мови сучасними мультимедійними засобами" .
Наразі ми перевірили мультимедійне обладнання на одному з практичних занять з англійської мови професійного спрямування. І студенти, і викладачі кафедри зазначають, що підтримка практичних занять медіаосвітніми навчальними засобами дозволить значно підвищити мотивацію студентів щодо вивчення іноземної мови, а викладачам додасть творчих сил та натхнення для цікавого втілення інноваційних методів навчання.